دوربین های تحت شبکه بلورمز

دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) مخفف کلمه لاتین Internet  Protocol camera است که انتقال داده را بر بستر شبکه انجام می‌دهد به ‌طور کلی دوربین‌هایی که از اینترنت برای ارسال و دریافت تصاویر استفاده می‌کنند را IP می‌گویند. این نوع دوربین‌ها جایگزین دوربین های مداربسته آنالوگ هستند. دوربین های تحت شبکه مانند کامپیوتر کوچک عمل می‌کنند که پس از برداشت تصویر توسط حسگرها آن را به داده های دیجیتالی تبدیل می‌کنند، سپس با همگام سازی با فرمول های شبکه به شبکه ارسال می‌کنند. به دلیل گستردگی تنوع و پیچیدگی دوربین های مداربسته تحت شبکه هرکمپانی مدل های خاص خودش را تولید می‌کند. دوربین های مدار بسته تحت شبکه را با نام های زیادی شامل دوربین های شبکه ای، وب کم و دوربین های پروتکل اینترنتی می‌شناسند. دوربین مداربسته تحت شبکه برخلاف دوربین های CCTV قدیمی، مزایای متعددی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در ادامه بیشتر با این دوربین ها آشنا شده، نحوه کارکرد آن را بررسی می‌کنیم.

دوربین‌های تحت شبکه و هوشمند بلورمز

دوربین های تحت شبکه بلورمز قابلیت های چشمگیری را نسبت به عملکرد و قیمت معقولشان دارند. دوربین های امنیتی نقش بسیار زیادی را در سیستم های نظارتی از جمله جاده ها، مکان های عمومی یا سازمان ها دارد، هم چنین می‌توان گفت این دوربین ها کاربردهای زیادی در مراقبت از افراد سالخورده و نوزاد و اعضای خانواده و حتی حیوانات خانگی دارد. شرکت بلورمز یکی از شرکت های فعال و قدرتمند در زمینه تجهیزات نظارتی می‌باشد. که در ادامه مقاله به بررسی چند دوربین تحت شبکه بلورمز می‌پردازیم. البته ابتدا قبل از معرفی دوربین ها، باید با سرویس های بلورمز آشنا شویم، همینطور سرویس هایی که از تمام ظرفیت دوربین های تحت شبکه این شرکت ضروری هستند.

Blurams Cloud

سرویس ابری BLURAMS CLOUD قابلیت های مفیدی را دراختیار کاربران عادی می‌گذارد که می توان از بین این قابلیت ها به ثبت چهره افراد خانواده و هم چنین آگاهی پیداکردن از ورود افراد غریبه به  محدوده خانه اشاره کرد. نکته قابل اهمیت این می‌باشد که تمام دوربین ها از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کنند. دریافت اعلانیه‌ها و بازخورد به آن‌ها از صفحه‌ی لاک‌اسکرین گوشی با فعال‌سازی آژیر یا تماس برای درخواست کمک، ۳۰ روز ضبط ویدئو و مشاهده‌ی آن‌ها از طریق فضای ابری از هر نقطه‌ای اشاره کرد. شرکت بلورمز سرویس ابری خود را به مدت یک ماه به صورت رایگان برای 7روز، ضبط ویدئوی مداوم در اختیار کاربر می‌گذارد؛ اما در ادامه دو نوع سرویس اشتراکی استاندارد و پریمیوم را به ازای هر دوربین ماهانه‌ به‌ ترتیب ۴/۹۹ و ۱۴/۹۹ دلار ارائه می‌دهد. هر دو سرویس امکان تشخیص چهره، ضبط ویدئوی مداوم ۲۴ساعته، ایجاد و اشتراک‌ گذاری کلیپ، اعلانیه‌ها را دارند؛ اما تفاوت آن‌ها به تاریخچه‌ی ویدئوها (۷ روز استاندارد، ۳۰ روز پریمیوم) و طول کلیپ‌ها (یک ساعت استاندارد و ۵ ساعت پریمیوم) بازمی‌گردد.

راهکارها

بلورمز به دلیل قابلیت های هوش مصنوعی و سرویس ابری‌ اش، به فروشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا مشتریان همیشگی‌شان را شناسایی کنند، موجودی قفسه‌ها را نظارت کنند و به کارکنانشان در ارائه‌ ی خدمات بهتر یاری برسانند. از جمله‌ی راهکارهای بلورمز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحلیل حرکت مشتریان: تحلیل دقیق حرکت مشتری و نقشه‌ی حرارتی منطقه‌ای به فروشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا چینش محصولات، نیروی انسانی و سایر موارد را به‌ صورت بهینه‌ تری انجام دهند.
 • تحلیل گروهی مشتری: تشخیص دقیق چهره و درک اطلاعات مشتری به فروشگاه اجازه می‌دهد تا کیفیت سرویس‌دهی و دقت بازاریابی‌ اش را بهبود دهد.
 • پایش از راه دور: به مدیریت بهینه‌ تر فروشگاه‌ها کمک می‌کند و امکان ارائه‌ ی خدمات بهتر به مشتری را برای کارکنان فراهم می‌سازد.
 • جلوگیری از سرقت و صدمات: پایش بی‌درنگ وضعیت، رفتار غیرعادی پرسنل و رخدادهای غیرعادی از وارد شدن زیان به فروشگاه می‌کاهد.

Smart AI

بلورمز به‌ مدد هوش مصنوعی، مجموعه‌ی قابلیت‌های Smart AI را در اختیار کاربر قرار می‌دهد:

 • تحلیل داده‌های ویدئو: می‌توان موقعیت و تعداد افراد را از درون استریم ویدئویی شناسایی کرد و تحلیل بی‌درنگ و کاملی از موقعیت سر، اندام‌ها و بدن آن‌ها انجام داد. رهگیری و تحلیل حرکت‌های یک شخص خاص در استریم ویدئو می‌تواند برای فروشگاه‌ها، امنیت و سایر زمینه‌ها بسیار سودمند باشد.
 • ویدئوی تایم‌ لپس و هایلایت‌ها: تحلیل ساختاری داده‌های مربوط به استریم ویدئو به‌همراه فناوری‌های دیگر همچون تشخیص اجسام و ویژگی‌های چهره، به کاربر اجازه می‌دهد ویدئوهای دارای محتوای مهم را به‌ راحتی از بین حجم زیادی از ویدئو بیابد.
 • تشخیص و شناسایی چهره‌‌ی غیرتعاونی (Non- Cooperative): تشخیص و تحلیل بی‌درنگ، کراپ تصویر چهره، ارزیابی کیفیت تصویر چهره و کلاستر چهره در کسری از ثانیه (۰/۱۷ ثانیه به‌ ادعای بلورمز) صورت می‌گیرد؛ بنابراین امکان استفاده از فناوری تشخیص چهره در حالت غیرتعاونی و دنیای واقعی، مانند فروشگاه‌ها و خانواده فراهم می‌شود.

انواع دوربین های تحت شبکه BULURAMS

 

دوربین تحت شبکه OUT DOOR PRO-A21C

دوربین مداربسته مدل A21C از دوربین های تحت شبکه برند بلورمز است که با امکانات و قابلیت های بسیار برای استفاده در خانه یا محیط های بیرونی به کار می‌رود. این دوربین مداربسته هوشمند از بروز ترین قابلیت های تشخیص هویت نظیر چهره، حرکت و تشخیص صدا بهره می‌برد و به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته قابل استفاده است. در ادامه به صورت تخصصی تر شرح خواهیم داد.

OUT door PRO-a21c

معرفی اجمالی دوربین تحت شبکه OUT DOOR PRO-A21C

این دوربین مداربسته بلورمز دارای هوش مصنوعی تشخیص صدا، حرکت و چهره است و دوربین به محض شنیدن صدا یا جا به جایی شخص، آن را تشخیص داده و اعلان می‌کند، بنابراین A21C را می‌توان در سری دوربین های امنیتی قرار داد که کارایی فوق العاده ای در فضاهای باز و فضاهای داخلی ارائه می‌دهد.

طراحی بی نظیر

دوربین مداربسته A21C به دلیل قرار گیری در محیط های خارجی کاملا مقاوم و مستحکم طراحی شده و با گواهینامه IP65 در برابر گرما و سرما محافظت می‌شود.بنابراین مهم نیست که کجا هستید و محیط شما چه نوع آب و هوایی دارد، با این دوربین در فضای باز می توانید احساس امنیت کنید. در طراحی این دوربین مدار بسته از ترکیب رنگ سفید در بدنه و رنگ مشکی در صفحه لنز استفاده شده که زیبایی خاصی را به آن بخشیده است. در مجموع از نظر طراحی بی نظیر بوده و بدون هیچ آنتن خارجی شروع به کار می‌کند.

عملکرد

ضبط ویدئو با این دوربین مداربسته بلورمز با کیفیت بالا انجام می‌شود و حتی در شب نیز تا فاصله 7 متری ویدئوهایی با کیفیت 1080P پیکسل ضبط می‌کند. این میزان کیفیت در دو حالت روز و شب به اندازه‌ لازم کافی بالا است که بتواند قابلیت تشخیص چهره را به خوبی ارائه دهد. همچنین قابلیت بر طرف نمودن نویز تصاویر را با فناوری 3DDNR دارد. وضوح تصاویر نیز کیفیتی برابر با 2 مگاپیکسل دارد و کیفیت قابل قبولی برای این دوربین مدار بسته محسوب می‌شود.

صدای دو طرفه

دوربین مداربسته بلورمز A21C صدا را به صورت دو طرفه پخش می‌کند تا هر صدایی را از اطراف محل قرارگیری دوربین بشنوید و با افراد جلوی دوربین صحبت کنید.همچنین با تجهیز به آژیر و فلاشر می‌توانید با فعال کردن آن، از وقوع جرم و حوادث پیشگیری به عمل آورید.

استفاده از کارت SD برای ذخیره ویدئو

ویدیوهای ضبط شده به صورت مستقیم بر روی یک کارت حافظه با حداکثر ظرفیت 128 گیگابات ذخیره می‌شوند. کارت حافظه را نیز می‌توان از دوربین جدا کرد و به رایانه و لپ تاپ متصل کرد.

جمع بندی

دوربین مدار بسته  BLURAMS A21C تمام ویژگی‌ هایی که مد نظر شما است را می‌تواند در اختیارتان قرار دهد و قیمت بسیار مقرون به صرفه ‌ای دارد. این ویژگی ها باعث شده A21C به یکی از بهترین سیستم های نظارتی بی سیم تبدیل شود. بی شک اگر قصد داشته باشید که امنیت خانه خود را بالا ببرید خرید این دوربین برای شما لازم و ضروری خواهد بود.

دوربین بولت بیسیم  مدل Blurams Outdoor Lite S21

با دوربین بیسیم بلورمز مدل Blurams Outdoor Lite S21 مخصوص فضای باز، آرامش را به خانه یا محل کار خود ببرید. این دوربین بهترین گزینه برای پایش تمامی کسب و کار ها و منازل است.

OUT DOOR light-s21

سیستم صوتی دوطرفه

میکروفون و بلندگوی داخلی دوربین بولت بیسیم بلورمز BLURAMS با قابلیت کاهش نویز به شما این امکان را می‌دهد تا از موقعیت داخل خانه به صورت زنده مطلع شده و با اعضای خانواده و یا مزاحمان احتمالی صحبت کنید.

نرم افزار بلورمز

از طریق نرم افزار بلورمز Blurams یا Web App بلورمز می‌توانید تصاویر ارسالی از ۴ دوربین را به طور همزمان و زنده دریافت کنید. همچنین می‌توانید دوربین های خود را به صورت نامحدود با اعضای خانواده یا دوستان به اشتراک بگذارید.

دید در شب هوشمند

سنسورهای IR-cut تعبیه شده در دوربین بولت بیسیم بلورمز باعث می‌شوند تا این دوربین با کم شدن نور محیط، به صورت خوکار وارد حالت دید در شب شده و تا فاصله ۶ و نیم متر تصاویری شفاف را ضبط کند.

ویژگی های خاص Blurams Outdoor Lite S21

 • کیفیت ۱۰۸۰p HD: ضبط و مشاهده ویدئوهای HD با کیفیت بسیار عالی.
 • هشدار فوری: دریافت هشدارهای فوری از طریق تلفن همراه یا ایمیل.
 • دید در شب: تغییر به حالت دید در شب به صورت خودکار و دریافت تصاویر شفاف حتی در تاریکی.
 • امکان ضبط ۲۴ ساعته: امکان ضبط بدون وقفه در فضای ابری هنگامی که دوربین بلورمز مدل Blurams Outdoor Lite S21 متصل بوده و در فضای داخل استفاده شود.
 • دارای گواهی IP66 مقاومت در برابر شرایط جوی: گوای IP66 تضمینی است برای مقاومت دوربین در شرایط آب و هوایی بارانی، آفتابی، گرما یا سرما.
 • پشتیبانی از وای فای و اترنت: کابل ۳ متری DC 12V/1A
 • شرایط دمایی قابل استفاده: -۱۰℃ — ۵۰℃
 • زاویه دید: ۱۰۴°wide angle
 • قابلیت صوتی/تصویری: کاهش نویز ۳D، زوم دیجیتال ۴X، اصلاح اعوجاج تصویر

مشخصات فنی دوربینBlurams Outdoor Lite S21

 • برند: بلورمز BLURAMS
 • مدل: S21
 • منبع نیرو: DC 5V / 1A کابل Micro USB سه متری
 • دمای عملکرد: -۱۰ ° C تا ۵۰ ° C
 • زاویه فیلم برداری: ۱۰۴ درجه
 • تصویر: کاهش نویز ۳D، زوم دیجیتال ۴X، اصلاح اعوجاج تصویر
 • حسگر: ۱ / ۲.۷ ” ۲MP CMOS
 • کیفیت تصویر: ۱۰۸۰p / 15fps
 • دید در شب: ۲ IR LED, 15 meters afterglow
 • میکروفون، اسپیکر: دارد. میکروفون و اسپیکر داخلی برای ارتباط صوتی دوطرفه
 • ذخیره سازی: جایگاه کارت SD تا ۱۲۸ گیگابایت
 • فضای ذخیره سازی ابری: دارد. (امکان خرید مستقیم از سازنده)
 • سازگاری اپلیکیشن: تلفن همراه: اندروید/IOS (گوشی های مجهز به ویندوز پشتیبانی نمی شوند) و PC Web App
 • کدینگ ویدئو: ۲۶۴
 • وای فای: IEEE 802.11b / g / n
 • پروتوکل IP: 64/128-bit WEP WPA / WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK WPS

دوربین تحت شبکه HOME PRO-A10C

اگرقصد بالا بردن امنیت خانه یا محل کارتان را دارید نیاز به تهیه سیستم امنیتی دارید. از مهمترین عناصر سیستم امنیتی دوربین تحت شبکه است. با آمدن دوربین های blurams دیگر نگران خانه های خود نباشید. اگر قصد تهیه دوربین تحت شبکه دارید یکی از گزینه‌هایتان تهیه دوربین‌های برند blurams است. دوربین تحت شبکه بلورمز مدل A10C یکی از محصولات این برند معتبر است. در ادامه بیشتر با این محصول آشنا می‌شویم.

home pro-a10c

طراحی

ابعاد دوربین های blurams معمولا کوچک است. دوربین A10C هم همانند دیگر مدل های این برند برای استفاده فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. طراحی زیبای A10C باعث شده که شما بتوانید آن را روی میز خود قرار دهید و از آن به عنوان دکورهم استفاده کنید. ابعاد کوچک A10C  باعث شده تا استتار آنها برای کاربر آسان باشد. این مدل برای استفاده در فضای داخلی گزینه ی مناسبی است.

قابلیت تشخیص چهره(Facial Recognition)

 • دوربینA10C دارای قابلیت تشخیص چهره از طریق هوش مصنوعی AI است که این قابلیت امکانات زیادی به کاربر تقدیم میکند. شما میتوانید با ویژگی تشخیص چهره نام هرشخص را در اپلیکیشن BLURAMS ثبت کنید با جستجوی نام این فرد تمامی تصاویر ضبط شده از فعالیتش را مشاهده فرمایید.
 • قابلیت تشخیص چهره بر اساس آنالیز صورت افراد فراهم میشود.
 • قابلیت تشخیص چهره امکان دسته بندی تصاویر ضبط شده بر اساس چهره ی اشخاص و اعلام حضور افراد بر اساس نامه ذخیره شده ی آنها را به کاربر می‌دهد.
 • قابلیت تشخیص چهره افراد در دوربین های BLURAMS در17صدم ثانیه انجام می‌گردد.
 • قابلیت تشخیص چهره به مدت یک هفته به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و بعد از خرید لایسنس به نام مک آدرس دوربین قابلیت اضافه شدن به نرم افزار را دارد.
 • Provacy Protection (حفظ حریم شخصی)
 • قابلیت زمان بندی – یا تنظیم حالت خاموشی دوربین ( در دوربین های چرخشی لنز در حالت بسته قرارمی‌گیرد)
 • سازگار با الکسا و گوگل به عنوان دستیار صوتی

کیفیت تصویر

کیفیت دوربین های AC10  1080P است که تصویر فوق العاده واضحی را به شما نشان می‌دهد.

قابلیت دید در شب

دوربین های AC10 دارای قابلیت دید در شب می‌باشد که این قابلیت هم به امتیازات این دوربین می‌افزاید شما با این قابلیت می‌توانید تصاویر را در شب با کیفیت بالا مشاهده فرمایید.LED های این دوربین به طور خودکار در شب روشن می‌شوند که تصاویری واضح را در اختیار شما قراردهند.

قابلیت صدای دو طرفه

دوربین های هوشمند BLURAMS  دارای میکروفن و اسپیکر داخلی هستند و این قابلیت را به شما میدهند که در صورت داشتن اینترنت پرسرعت و بدون تاخیر قابلیت ارتباط صدای دوطرفه از طریق موبایل با دوربین و استفاده از اسپیکر دوربین به عنوان پخش صدای آژیر در هنگام تشخیص ورود در زمان از پیش مشخص شده  را داشته باشید

فرمت ذخیره سازی

 • *فن آوری رمزگذاری  H.264+ برای فشرده سازی تصاویر*
 • با حداقل فشرده سازی نسبت به فرمت H264  و حفظ کیفیت تصاویر به صورت HD
 • ضبط تصاویر قابلیت ضبط تصاویر در Micro SD  با ظرفیت 128 گیگابایت و ضبط تصاویر در موبایل و کامپیوتر
 • امکان اتصال به آیفون تصویری و سنسورهای هوشمند  IOT

‌‌دوربین تحت شبکه Snow Man-S15f

دوربینی که قصد بررسی آن را داریم دوربین تحت شبکه blurams مدل Snowman_S15F است.

snowman-s1 5f

طراحی بی نظیر دوربین تحت شبکه Snow Man-S1 5f

دوربین Snowman هم مانند دیگر مدل های دوربین های هوشمند blurams دارای ابعاد کوچک و وزن کم 218گرم است که باعث شده این محصول هم برای استفاده فضای زیادی را اشغال نکند.

دوربین مدل Snowman به صورت گرد طراحی شده است. پایه این دوربین قابلیت چرخش 360 درجه را دارد.

امکانات دوربین تحت شبکه Snow Man-S1 5f

قابلیت تشخیص چهره(Facial Recognition)

 • دوربین snowman  دارای قابلیت تشخیص چهره از طریق هوش مصنوعی AI است که این قابلیت امکانات زیادی به کاربر تقدیم می‌کند.
 • شما میتوانید با ویژگی تشخیص چهره نام هرشخص را در اپلیکیشن BLURAMS ثبت کنید با جستجوی نام این فرد تمامی تصاویر ضبط شده از فعالیتش را مشاهده فرمایید.
 • قابلیت تشخیص چهره بر اساس آنالیز صورت افراد فراهم می‌شود.
 • قابلیت تشخیص چهره امکان دسته بندی تصاویر ضبط شده بر اساس چهره ی اشخاص و اعلام حضور افراد بر اساس نامه ذخیره شده ی آنها را به کاربر می‌دهد.

قابلیت صدای دو طرفه:

دوربین های هوشمند BLURAMS  دارای میکروفن و اسپیکر داخلی هستند و این قابلیت را به شما می‌دهند که در صورت داشتن اینترنت پرسرعت و بدون تاخیر قابلیت ارتباط صدای دوطرفه از طریق موبایل با دوربین و استفاده از اسپیکر دوربین به عنوان پخش صدای آژیر در هنگام تشخیص ورود در زمان از پیش مشخص شده  را داشته باشید.

ضبط تصاویر

 قابلیت ضبط تصاویر در Micro SD  با ظرفیت 128 گیگابایت و ضبط تصاویر در موبایل و کامپیوتر

قابلیت دید در شب

دوربین های Snowman دارای قابلیت دید در شب میباشد که این قابلیت هم به امتیازات این دوربین میافزاید شما با این دوربین میتوانید تصاویر را در شب با کیفیت بالا مشاهده فرمایید.LED های این دوربین به طور خودکار در شب روشن میشوند تا تصاویری واضح را در اختیار شما قرار دهند.

سازگار با الکسا و گوگل به عنوان دستیار صوتی


کیفیت تصویر

کیفیت دوربین های Snowman  1080P است که تصویر فوق العاده واضحی را به شما نشان می‌دهد.

قابل اجرا در تلفن همراه وPC

اپلیکیشنBLURAMS  قابلیت اجرا در تلفن همراه و PC را دارد به همین دلیل شما می‌توانید بدون هیچگونه مشکلی در هر شرایطی  وضعیت محل مد نظرتون رو مورد بررسی قرار بدهید.

 

دوربین تحت شبکه DOME LITE 2-A31

دوربین مداربسته Dome Lite 2-A31 بلورمز یک دوربین مدار بسته هوشمند و بی سیم تحت شبکه است. کیفیت تصویر این دوربین 1080P است. زاویه تحت پوشش آن نیز 360 است. همچنین قدرت دید در شب آن حدود 7 متر است. و تصاویر دید در شب را نیز بر روی SD CARD یا فضای ابری خود ذخیره می‌کند. قابلیت صدای دو طرفه نیز امکان ارتباط مستقیم صوتی با محل را فراهم می‌کند. با این ویژگی دیگر کوچکترین تغییرات جزئی صوتی و تصویری از نظر شما پنهان نخواهند ماند. قابلیت تشخیص چهره افراد خانواده و قابلیت تشخیص انسان از حیوان و وسایل نقلیه از ویژگی هایی ست که این دوربین را هوشمند می کند. با استفاده از alexa نیز می‌توانید با ارسال دستورات صوتی تنظیمات دوربین خود را تغییر دهید.

dome lite2-a31

برخی از مشخصات فنی دوربین هوشمند بی‌‌سیم مدل Dome Lite 2-A31 بلورمز BLURAMS عبارتند از:

 • کیفیت 1080P و بزرگنمایی دیجیتال 4X.
 • دید در شب با 8 عدد IR LED تا 7 متر.
 • آلارم هوشمند.
 • زاویه دید 109 درجه و کاهش نویز 3D.
 • دارای نرم افزار برای موبایل و کامپیوتر.
 • تکنولوژی هوش مصنوعی تشخیص صدا، حرکت و چهره.
 • حسگر تصویر CMOS با کیفیت ضبط تصویر 2MP.
 • چرخش افقی تا 360 درجه و چرخش عمودی.
 • دارای صدای دو طرفه.
 • پشتیبانی از ALEXA و Google Assistant.

دوربین تحت شبکه HOME LITE-A11

dome lite2-a31

طراحی ظاهری

دوربین تحت شبکه A11 مانند تمام دوربین های هوشمند برند blurmas دارای ابعاد کوچک و وزن کم بوده که باعث شده هم فضای زیادی را اشغال نکند و هم مورد پسند کاربران خاص پسند باشد. دوربین مدار بسته تحت شبکه مدل A11 به صورت گرد طراحی شده و روی یک پایه سفید قرار گرفته است. پایه این دوربین قابلیت چرخش 360 درجه به صورت دستی دارد. همچنین در قسمت پشت این دوربین یک اسپیکر قرار گرفته است و نیز روزنه های برای گردش جریان هوا تعبیه شده است. در قسمت پایین لنز این دوربین یک LED برای نمایش وضعیت دوربین وجود دارد. رنگ سبز چشمک زن نشان دهنده اتصال دوربین به شبکه وای فای است و پس از وصل شدن چراغ به صورت ثابت سبز می‌شود.

ذخیره سازی

شیار کارت SD در این دوربین طراحی شده تا امکان ذخیره سازی پشتیبان محلی را در صورت قطع شدن اینترنت فراهم می‌کند.

دید در شب

این دوربین مدار بسته تحت شبکه A11 دارای قابلیت دید در شب نیز می‌باشد. به طوری که در نور کم به صورت خودکار LED های تعبیه شده در آن روشن می‌شود تا در تاریکی هم تصاویر با وضوح کافی در اختیار کاربر قرار بگیرد.

قابلیت صدای دو طرفه

از دیگر امکانات دوربین A11 می‌توان به قابلیت ضبط صدا نیز اشاره کرد. به این صورت که درون آن میکروفن و اسپیکرهای داخلی تعبیه شده است. این قابلیت باعث شده کاربر صدای دو طرفه داشته باشد و بتواند با شخص حاضر در مکان صحبت کند و پاسخ دریافت کند. میکروفن دوربین در قسمت جلو و بالای لنز قرار گرفته و اسپیکر در قسمت پشت میکروفن قرار دارد.

قابل اجرا در PC و تلفن همراه

اپلیکیشن Blumars قابلیت اجرا در تلفن همراه و PC را دارد به همین دلیل شما می‌توانید بدون هیچ مشکلی در هر شرایطی وضعیت محل مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید. فقط 1 دقیقه طول می‌کشد تا متصل شوید. میکروفون با حساسیت بالا و بلندگوی با اطمینان بالا شما را قادر می‌سازد با خانواده خود در هر زمان و هر کجا که باشید گفتگو کنید.

دوربین تحت شبکه DOME PRO-A30c

در دو سال اخیر با توسعه اینترنت، افراد بیشتری به نصب دوربین مداربسته در خانه‌ ها یشان به‌ منظور مراقبت و مانیتورینگ حیوانات خانگی و فرزندان خود از هرجا از طریق تلفن هوشمند تمایل پیدا کرده‌اند. در این مقاله به بررسی یکی از این دوربین‌های مداربسته به نام دوربین بیسیم بلورمز مدل Blurams Dome Pro A30C که به این منظور استفاده می‌شود می‌پردازیم.

 dome pro-a30c

طراحی بلورمز مدل Blurams Dome Pro A30C

از لحاظ طراحی دوربین بیسیم بلورمز Blurams Dome pro از پلاستیک باکیفیت ساخته شده است. این دوربین گرد و کوچک است و به‌ راحتی می‌توانید آن را بر روی سقف نصب کنید. طراحی این دوربین به گونه‌ ای است که بافت بسیار عالی دارد. به بخش مشکی که می‌تواند به‌صورت اتوماتیک یا دستی تنظیم شود نگاه کنید. این بخش دارای یک سنسور، لنز، میکروفون و شکاف مربوط به کارت TF می‌باشد. چراغ شناساگر در زیر لوگوی بلورمز وضعیت دوربین را نشان می‌دهد. در قسمت پشت دوربین بلورمز Blurams Dome Pro A30C بخش تهویه هوا، اسپیکر قرار دارد. دکمه ریست و واسط USB در قسمت پایین می‌باشند.

نصب دوربین دام پرو بلورمز مدل A30C

دوربین مداربسته خانگی بی سیم Blurams Dome Pro نصب بسیار آسانی دارد. پیش از نصب دوربین بر روی دیوار در ابتدا اپلیکیشن را دانلود و سپس دوربین را در آن اضافه کنید. پس از فراهم کردن این مقدمات نصب دوربین را انجام دهید. مکانی را که می‌خواهید دوربین بلورمز مدل Blurams Dome Pro A30C را در آنجا نصب کنید به‌ دقت انتخاب کرده و پایه را بر روی دیوار قرار دهید و با دریل سوراخ ایجاد کنید. سپس دوربین را بر روی آن تنظیم کرده و محکم ببندید.

نرم افزار دوربین دام پرو بلورمز

پس از اتمام فرآیند نصب می‌توانید نمایش زنده از ویدیو را بر روی تلفن هوشمند خود ببینید. همچنین تنظیماتی مانند دستور صوتی، صدا دوطرفه، گرفتن تصویر و ضبط ویدیو را می‌توانید انجام دهید. تنظیماتی مانند دید در شب، نام دستگاه، میکروفون و روشن و خاموش کردن دستگاه از طریق اپلیکیشن قابل‌ تغییر می‌باشد.

رزولوشن

کیفیت تصویر در حدود ۱۰۸۰P می‌باشد که می‌توانید ویدیوها را با جزئیات بیشتری ضبط و مشاهده کنید. دید در شب این دوربین به‌گونه‌ ای است که در زمان نور کم به‌صورت خودکار روشن می‌شود و تصاویر باکیفیت را حتی در تاریکی در اختیار قرار می‌دهد.

انتقال صدا در بلورمز مدل Blurams Dome Pro A30C

دوربین مداربسته خانگی بلورمز مدل A30C از ویژگی صدای دوطرفه پشتیبانی می‌کند و در صورتی که در خانه نیستید با استفاده از آن می‌توانید با افراد خانواده خود صحبت کنید

دوربین هوشمند بی سیم بلورمز مدل Dome Lite A30 

دوربین مدار بسته آی پی وایرلس مدل Dome Lite A30 از دوربین های هوشمند شرکت بلورمز (Blurams) است که با ابعاد 60 × 60 × 110 ميلیمتر و وزن 233 گرم طراحی شده و استفاده از آن برای فروشگاه‌ ها، شرکت‌ ها، منازل، ویلا، کلیه فضاهای داخلی و مانیتورینگ سالمندان، کودک و حیوانات خانگی مناسب می‌باشد. کیفیت تصویر این دوربین هوشمند با رزولوشن HD 720P است که امکان نمایش تصاویر با وضوح بالا را ارائه می‌دهد. اتصال این دوربین مدار بسته  تحت شبکه بلورمز مدل Dome Lite A30 از طریق شبکه بی سیم Wi-Fi امکان پذیر بوده و قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند را داشته و با سیستم عامل های اندروید نسخه 4 به بالا و iOS نسخه 8 نیز سازگاری دارد. این دوربین هوشمند به قابلیت ضبط صدا و صدای دو طرفه مجهز شده که با بهره بردن از میکروفن و اسپیکر داخلی به راحتی می‌توانید از طریق اینترنت پرسرعت و بدون تاخیر صدای دوطرفه را برقرار نمائید. دوربین مدار بسته آی پی وایرلس BLURAMS مدل Dome Lite A30 دارای یک شیار کارت حافظه است که با پشتیبانی از کارت حافظه های با حداکثر ظرفیت 128 گیگابایت می‌تواند تا 7 روز و 24 ساعت تصاویر را در حافظه خود ذخیره نماید. این محصول به قابلیت دید در شب مجهز شده که می‌تواند تا شعاع 7 متری را بدون افت کیفیت تحت پوشش خود قرار دهد. آلارم هوشمند و قابلیت عکاسی پانوراما از دیگر ویژگی های این دوربین هوشمند بی سیم به شمار می‌رود.

dome lite-a30

مشخصات دوربین مداربسته IP وایرلس بلورمز Dome Lite A30 :

ابعاد : 60 × 60 × 110 ميلیمتر 

وزن : 233 گرم 

نوع تکنولوژی : IP 

نوع اتصال: بی سیم Wi-Fi 

نوع سنسور: CMOS 

رزولوشن تصویر : HD 720P 

زاویه دید دوربین : 90 درجه 

قابلیت دید در شب : دارد تا برد 7 متر 

قابلیت ضبط صدا: دارد 

شیار کارت حافظه: دارد تا ظرفیت 128GB 

قابلیت بزرگنمایی دیجیتال: دارد 

قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل های: پشتیباتی از iOS 8 و اندروید نسخه 4 به بالا 

سایر مشخصات: دارای هشدار هوشمند، قابلیت عکاسی پانوراما، اسپیکر و میکروفون داخلی 

منبع تغذیه : DC5V/1A Micro USB

در مورد محصولات سوالی دارید؟ از طریق واتس آپ سوال خود را با ما در میان بگذارید.

پشتیبانی واتس آپ
Close and go back to page
 • Title

دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) مخفف کلمه لاتین Internet  Protocol camera است که انتقال داده را بر بستر شبکه انجام می‌دهد به ‌طور کلی دوربین‌هایی که از اینترنت ...

آشنایی با انواع دوربین های مداربسته

اینکه چه مقدار سرمایه برای خرید دوربین مداربسته در اختیار دارید و به چه دلیل قصد نصب دوربین مداربسته را دارید، در انتخاب نوع دوربین تاثیر فراوانی دارد. در ...

در این مقاله از وبلاگ مودرا قصد داریم برای شما درباره قابلیت صدای دو طرفه و قابلیت چرخش در دوربین های مداربسته صحبت کنیم.

آشنایی با قابلیت چرخش در دوربین های ...

دوربین مداربسته تحت شبکه چیست ؟

دوربین مداربسته تحت شبکه را به نام های زیادی از جمله دوربین های شبکه ای، وب کم و دوربین های پروتکل اینترنتی می‌شناسند. دوربین ...

تفاوت مودم و روتر

در این مقاله از سایت مودرا به تفاوت مودم و روتر خوایم پرداخت. با ما همراه باشید.

مودم چیست و چه کاربردی برای ما دارد؟

مودم در زبان انگلیسی مخفف دو کله ی ...

بسیاری از افراد با سوال جاروبرقی رباتیک چیست بارها مواجه شده اند اما شاید پاسخ مناسبی برای آن پیدا نکرده اند باشند. جاروبرقی رباتیک و یا جاروبرقی هوشمند طی سال ...

Load More